Kalendarium

Harmonogram uroczystości i imprez w roku szkolnym 2017/2018
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego ul. Grota Roweckiego 64
ważny od dnia 01.09.2017 r.



Uroczystość/impreza

Data

Odpowiedzialny za przygotowanie

Rozpoczęcie roku szkolnego

04 września 2017r.

Samorząd Uczniowski, A.Fąfara, A.Kołodziej, Ż.Wiktorska, S.David, U.Gbyl

Ślubowanie klas pierwszych; spotkanie integracyjne

wrzesień 2017r.

Samorząd Uczniowski
A.Drapalla

Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia

29 września 2017r.

nauczyciele matematyki

Olimpiada wiedzy i umiejętności z zakresu projektowania i wytwarzania odzieży

październik 2017r. – I etap styczeń 2018r. –   II etap kwiecień 2018r. – III etap

A.Fąfara, A.Gajos

„Modny dialog młodych Polaków i Ukraińców” – podsumowanie projektu, prezentacja w formie pokazu mody

13 października 2017r.

A.Gajos, A.Bogdziewicz, nauczyciele przedmiotów zawodowych

Dzień Edukacji Narodowej

14 października 2017r.

Samorząd Uczniowski

Ogólnopolski Tydzień Kariery

16-20 października 2017r.

doradcy zawodowi, nauczyciele przedmiotów zawodowych

Czytam w CKZIU – realizacja projektu zgodnie z harmonogramem

do grudnia 2017r.

U. Gbyl
A. Zapora
I. Paliga

Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka – konkurs/debata

październik 2017

Samorząd Uczniowski, U.Kordecka-Tarnowska, G.Wojtasik

Narodowe Święto Niepodległości

11 listopada 2017r.

A.Paruzel, M.Zając, R.Sęk, A.Zamiela, A.Mróz

Organizacja Światowego Dnia Przedsiębiorczości – Tydzień Przedsiębiorczości

listopad 2017r.

M.Bałazy, A.Kowalska, I.Król, doradcy zawodowi

Dyktando kulinarne

listopad 2017r.

M.Raczyńska

Turniej piłki nożnej o puchar Dyrektora CKZiU

listopad 2017r.

M.Zając

BÓBR” – Międzynarodowy Konkurs z Zakresu Informatyki oraz Technologii Informacyjnej i Komunikacyjnej

listopad/grudzień 2017r.

A.Dziedzic

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Euklides” – etap szkolny

listopad/grudzień 2017r.

M.Koźmin, nauczyciele matematyki

Konkursy branżowe dla gimnazjalistów

grudzień - kwiecień

doradcy zawodowi, liderzy zespołów przedmiotów zawodowych

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich – etap szkolny i etap regionalny

grudzień 2017r.    marzec 2018r.

I.Sochacka, M.Bałazy

Wigilia poetycka z udziałem uczniów gimnazjów

grudzień 2017r.

U.Gbyl, S.David

II Ogólnopolski Konkurs „Młody mistrz fryzjerstwa”

24 stycznia 2018r.

B.Kijak, R.Jadowska

Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu „Ludzie ludziom zgotowali ten los”- debata

27 stycznia 2018r.

I.Gumula, B.Wnęk

Miejski Konkurs „Mistrz Języka Polskiego” CKZiU, gimnazja

luty 2018r.

S.David,E.Węgrzyńska, I.Paliga, J.Kalamarz, B.Wnęk

II Zagłębiowsko-Śląskie Forum Edukacji Zawodowej - Zawodowiec Roku

marzec 2018r.

A.Lasak, G.Kończak, nauczyciele przedmiotów zawodowych

Festiwal Matematyki i Nauk Przyrodniczych

marzec 2018r.

A.Zamiela, nauczyciele przedmiotów ścisłych

Wojewódzki Konkurs „Uczniowskie Inspiracje Kulinarne”

marzec/kwiecień 2018r.

A.Nawrat, M.Domagała

Akcja „Dar szpiku darem życia”

marzec/kwiecień 2018r.

B.Sacharczuk, A.Macuga

Konkurs Tłumaczeniowy „Technika w służbie języka”

kwiecień 2018r.

A.Piątek, A.Galicka

Kawiarenka Literacka

kwiecień 2018r.

A.Paruzel

Konkurs MatGeo dla uczniów technikum CKZiU

kwiecień 2018r.

U.Kordecka-Tarnowska, D.Chudzik, M.Koźmin

Światowy Dzień Zdrowia

kwiecień 2018r.

Samorząd Uczniowski, SK PCK, M.Bałazy-Kucza

Miejskie mistrzostwa w aerobiku – organizator T1

kwiecień 2018r.

zespół przedmiotowy nauczycieli wychowania fizycznego

„Ostatni dzwonek” – pożegnanie uczniów klas czwartych technikum

27.04.2018r.

Samorząd Uczniowski, A.Drapalla, Ż.Burczak, A.Domagała, A.Zaród, E.Duchniak, A.Piątek, A.Galicka

Święto Konstytucji 3 Maja

maj 2018r.

A.Pilawska-Sadlik, I.Sochacka, M.Raczyńska, A.Brągiel-Dudek

„Nowa na wiosnę”- II edycja projektu promującego zdrowy styl życia

maj 2018r.

K.Makuch-Chałat, A.Dziewior

Święto Szkoły – prezentacja artystyczna, T7

maj 2018r.

nauczyciele przedmiotów zawodowych

Dzień Sportu – Piknik Rodzinny

czerwiec 2018r.

zespół przedmiotowy nauczycieli wychowania fizycznego

Miejska rywalizacja dziewcząt i chłopców w koszykówkę

czerwiec 2018r.

zespół przedmiotowy nauczycieli wychowania fizycznego

Pożegnanie klas trzecich gimnazjum

20 czerwca 2018r.

A.Dela, A.Głaz

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca 2018r.

M.Witkowska, A.Zapora, A.Zamiela, A.Polaczkiewicz, M.Bucki

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .