DZIEŃ OTWARTY W TECHNIKUM NR 7 PROJEKTOWANIA I STYLIZACJI UBIORU

W dniach 18 - 19 maja 2018 roku w CKZiU Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru oraz Branżowej Szkole I Stopnia w Sosnowcu zostały zorganizowane DNI OTWARTE.

Na gimnazjalistów, ich rodziców oraz wszystkich zainteresowanych czekało szereg atrakcji. Oprócz możliwości zwiedzenia pracowni przedmiotowych goście mogli uczestniczyć w zajęciach warsztatowych. Tegoroczne spotkanie miało na celu prezentację bogatej oferty kierunków kształcenia w szkole ze szczególnym uwzględnieniem propozycji edukacyjnych w Branżowej Szkole I Stopnia.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty fryzjerskie, podczas których można było zobaczyć wykonywanie fantazyjnych plecionek i upięć na główkach. Tegoroczne zabawy z modą, dotyczyły zdobienia dodatków w modzie kobiecej. W pracowniach fotograficznych można było śledzić cyfrową obróbkę obrazu. Przygotowano również warsztaty z fotografii modowej i portretowej. We wszystkich pracowniach na zwiedzających czekali nauczyciele, którzy zapoznali przybyłych gości z szeroką i różnorodną ofertą zajęć pozalekcyjnych, możliwościami uczestniczenia w międzynarodowych projektach edukacyjnych, a przede wszystkim z perspektywami zatrudnienia na europejskim rynku pracy, jakie rysują się przed absolwentami CKZiU Grota-Roweckiego 64. Oprowadzający po szkole uczniowie przedstawili młodszym kolegom i koleżankom pilnie strzeżone tajemnice.
Dzień Otwarty był wspaniałą okazją, by rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące dalszej drogi kształcenia i wybrać ”zawód z przyszłością”. Gratulujemy wszystkim, którzy skorzystali z tej możliwości.


© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .