OSTATNI DZWONEK - POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW GASTRONOMIKA

DSC 0156W piątek, 27 kwietnia 2018 odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów Technikum nr 3 rocznik 2014 – 2018. Oficjalną część akademii rozpoczęła Pani Elżbieta Czernik - dyrektor CKZiU.  Powitała bardzo serdecznie uczniów klas czwartych, dla których po raz ostatni zabrzmiał dziś szkolny dzwonek.  Podsumowując  kończący się dla nich etap kształcenia, życzyła im sukcesów w dorosłym życiu oraz  pracy przynoszącej radość i satysfakcję z wykonywanego zawodu.

Następnie głos zabrała Pani Ewa Jachym wicedyrektor szkoły,  rozpoczynając tym samym tak długo oczekiwaną przez wszystkich część rozdania świadectw i nagród dla uczniów, których czteroletnia praca i działalność społeczna na rzecz szkoły zasłużyła na szczególna pochwałę. Wśród tegorocznych absolwentów troje ukończyło szkołę z wyróżnieniem. Są to: Daria Pawelec z klasy IVGH, Karol Filip z klasy IV Goa i Gabriela Leśniewska z klasy IV  GH. Dwoje spośród nich: Gabrielę Leśniewską i  Karola Filipa uhonorowano Złotymi Indeksami, które zostały ufundowane przez sosnowiecką Wyższą Szkołę Humanitas oraz Wyższą Szkołę Biznesu z Dąbrowy Górniczej. Rodzicom wyróżnionych uczniów Pani dyrektor Elżbieta Czernik wręczyła Listy Gratulacyjne. Po części oficjalnej zaproszono zebranych na Galę Gastronomików. W tym roku Kapituła Szkolna przyznała Gastronomiki w 11 kategoriach oraz jedną nagrodę specjalną – Bursztynowego Słowika. Oto, jak przedstawia się lista laureatów Gastronomików 2018:

Najlepszy w zawodzie

Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych : Tomasz Kostorz

Najlepszy w zawodzie Kelner: Rafał Piętka

Najlepszy w zawodzie Technik Hotelarstwa: Karolina Serwatka

Wizytator: Daniel Różalski

Znawca savoir vivre: Karol Filip

Wyrośnięty przedszkolak: Szymon Wędziński

Dziewczyna jak malina: Ilona Płonka

Żyjący w boskiej niewiedzy: Daniel Juda

Młody Gniewny: Oliwia Izdebska

Szkolny Macho: Michał Kuśmierz

Bursztynowy Słowik: Weronika Wrona i Wiktor Bryniak

Na zakończenie uroczystości uczniowie klas trzecich podziękowali swoim koleżankom i kolegom za wspólnie spędzony czas, życzyli im szczęścia i powodzenia w życiu, i obiecali trzymać mocno kciuki za powodzenie na maturze. Razem z życzeniami absolwenci otrzymali od swoich młodszych kolegów drobne upominki. Akademię przygotowali uczniowie klas III GHT, III Goa i III GKŻ wspólnie z wychowawcami: p. M. Domagałą, p. Ż. Burczak i p. A. Zaród we współpracy z p. M. Raczyńską.

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .