JUŻ CZUĆ ATMOSFERĘ ŚWIĄT

25488149 2027030580905325 1426839486184670279 o 22 grudnia - święta tuż, tuż, więc i w "Ekonomiku" wszyscy poczuliśmy świąteczną atmosferę za sprawą przedstawienia jasełkowego, przygotowanego przez uczniów klasy 2C pod kierunkiem wychowawczyni - pani Joanny Wójcik. Zaprezentowana scenka zwracała uwagę na niezwykle istotną kwestię we współczesnym świecie - czy potrafimy spędzać święta naprawdę razem, rozmawiając ze sobą, dzieląc wspólną radość, czy może wciągnięci w wirtualny świat tracimy poczucie rzeczywistości i niby jesteśmy razem, a tak naprawdę każdy osobno?


Autorzy przedstawienia - uczniowie klasy 2C - złożyli wszystkim życzenia, abyśmy potrafili dostrzec to, co najważniejsze w czasie świąt, aby był to czas spędzony w gronie bliskich, pełen ciepła i miłości.
Do tych pięknych życzeń dołączyły się również pani Dyrektor CKZiU Elżbieta Czernik oraz panie Wicedyrektor Małgorzata Nowak i Maria Koźmin, kierując ciepłe słowa do nauczycieli i uczniów. Następnie życzenia złożył całej szkolnej społeczności ksiądz proboszcz parafii pw. św. Józefa.
Wspólne kolędowanie było doskonałą okazją, by nastrój Bożego Narodzenia udzielił się wszystkim i był obecny podczas tradycyjnych spotkań opłatkowych organizowanych przez poszczególne klasy.

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .