CKZiU, ul. Grota Roweckiego 64 uczestnikiem wielkiego święto fryzjerstwa w Katowicach

Po raz 17 na Górnym Śląsku odbył się Festiwal Fryzjerski Hair Fair. 25 – 26 listopada 2017 r. to niesamowite wydarzenie scaliło i zintegrowało całą branżę .

Tegoroczna edycja Hair Fair & Beauty Fair miała miejsce w samym sercu Katowic, w Hali Międzynarodowego Centrum Kongresowego.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu ul. Grota Roweckiego 64 zaprezentowało się na scenie głównej Festiwalu z pokazem stylizacji i fryzur „Z wiatrem i pod wiatr”. Zobacz film

Uczniowie klas I, II , III oraz IV Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru zaprezentowali na scenie wspaniały pokaz fryzjerskich umiejętności. Pojawiły się fryzury okolicznościowe i ekstrawaganckie przygotowane w pracowniach szkolnych  pod czujnym nadzorem  nauczycieli. Prezentację uczniów dopełniła wspaniała oprawa muzyczna i choreograficzna. Jeszcze raz potwierdziło się , że w szkole mamy niezwykle uzdolnioną młodzież.

Poza występem uczniowie uczestniczyli w pokazach, wykładach, prezentacjach oraz warsztatach dla fryzjerów. Mogli skorzystać również z porad edukatorów.

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .