OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA PCK - ETAP SZKOLNY

1Dnia 24.11.2017 r. w Technikum nr 3 odbył się szkolny etap Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. Do testu składającego się z dwudziestu pytań przystąpiło trzynastu uczniów. Z klasy II GOA: Wiktoria Lipok, z klasy II GKŻ: Paulina Grochulska, Kamil Popek, Sandra Rydel, Mikołaj Trafny, Jakub Cieślik, z klasy III GOA: Natalia Zaręba, Natalia Sojka, Natalia Kosek, Aneta Gawracz, z klasy III GHT: Patrycja Wojtanowska, Paulina Waligóra, z klasy IV GOA: Wiktor Bryniak. 
Z zagadnieniami z zakresu: zdrowia, higieny, aktywności fizycznej, profilaktyki uzależnień, zakażeń wirusem HIV, urazów i wypadków, żywienia, ochrony środowiska, pierwszej pomocy i problemów zdrowotnych współczesnego świata, najlepiej poradziła sobie uczennica Wiktora Lipok, uzyskując 16 punktów. Zwycięstwo umożliwi Wiktorii udział w etapie rejonowym i reprezentowanie tam naszej szkoły. Życzymy powodzenia!
Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w Olimpiadzie, której organizatorem była pani Żaneta Burczak i Marzena Zybura - Oliwa. 
© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .