ZAJĘCIA DODATKOWE W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 Zmiana terminów od 2 stycznia 2018 r.

L.p.

Prowadzący zajęcia

klasy

dzień tygodnia

godziny

sala

Rodzaj zajęć

1.        

Bałazy-Kucza Małgorzata

I-IV

Środa

14:15-15:00

318

Koło Ekonomiczne, konsultacje

2.        

Bizuga Aneta

I-II

Piątek

14:20-15:05

301

Konsultacje

3.        

Bucki Marcin

I-IV

Czwartek

14:20-16:00

Sg

SKS

4.        

Cyganek Renata

IVa/Ib

Wtorek

12:40-13:25

14:15-15:00

300

Konsultacje przed egzaminem maturalnym/zajęcia wyrównawcze

5.        

Chudzik Dariusz

I-IV

Środa/Piątek

15:05-15:55/

14:20-15:05

220

Konsultacje z matematyki

6.        

Drabek Dorota

I-IV

Środa

15:10-15:55

306

Konsultacje z języka niemieckiego

7.        

Drapalla Agnieszka

I-IV

Środa

13:30-14:15

206

Konsultacje z języka rosyjskiego

8.        

Gbyl Urszula

David Sonia

I-IV

Środa

14:20-15:00

Bibl.

Klub Inteligo (Gazetka ”Śmiało”, Koło Teatralne)

9.        

Górczyńska-Labiś Monika

II-III

poniedziałek

14:20-15:05

213

Zajęcia artystyczne, rysunek, malarstwo, grafika

10.     

Hadrych Ryszard

IV

Piątek

14:15-15:00

217

Konsultacje – przygotowanie do egzaminu potwierdzające  kwalifikacje w zawodzie

11.     

Kordecka-Tarnowska Urszula

I-IV

Wtorek

15:05-15:55

316

Konsultacje z geografii

12.    

Czwartek     co 2 tygodnie

14:20-15:50

316

Konsultacje dla maturzystów

13.     

Kowalska Anna

II-IV

Poniedziałek

14:20-15:05

113

Konsultacje

14.     

Koźmin Maria

IV

Czwartek     co 2 tygodnie

14:20-15:50

220

Konsultacje – przygotowanie do egzaminu maturalnego

15.     

Krzak Agata

I-IV

Poniedziałek

14:20-15:05

311

Konsultacje z języka polskiego

16.     

Minor Małgorzata

I-IV

Środa

14:15-15:00

Sg

SKS

17.     

Naparty-Sowa Agnieszka

I-IV

Poniedziałek

Środa

7:15-7:55

co 2 tyg.

111

Fakultety z języka angielskiego

18.     

Olszak Katarzyna

II, II

Poniedziałek

15:10-16:05

213

Konsultacje – przygotowanie do egzaminu potwierdzające  kwalifikacje zawodowe

19.     

Pawełek Katarzyna

I-IV

Piątek

14:15-15:00

Sg

SKS – piłka nożna dziewcząt

20.     

Pietrasiak Mariusz

I-IV

Czwartek

14:20-16:00

Sg

SKS

21.     

Rabka Magdalena

Ib

Czwartek

15:05-15:50

200

Konsultacje z języka angielskiego

22.     

Sęk Rafał

I-IV

Środa

14:15-15:15

301

Konsultacje

23.     

Sidorowicz Agata

I

Czwartek

14:15-15:15

318

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

24.     

Skiba Bożena

I-IV

Poniedziałek

14:20-15:20

219

Konsultacje – pracownia ekonomiczna

25.     

Sochacka Iwona

III-IV

Poniedziałek

14:20-15:05

303

Konsultacje z rachunkowości

26.     

Węgrzyńska Elżbieta

I-III

Piątek

14:15-15:00

310

Konsultacje z języka polskiego

27.     

Wojtasik Grzegorz

I-IV

Wtorek

14:10-15:00

318

Konsultacje z historii, historii i społeczeństwa

28.     

          Wójcik Joanna

      I-IV

Poniedziałek

15:05-15:50

  212

Konsultacje z języka angielskiego

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .