Pokaz najnowszej kolekcji „Szarm & Szyk” w Technikum Nr 7

12 czerwca br. o godz. 13.00 odbędzie się premiera najnowszej kolekcji uczniów Technikum Nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu ul. Grota Roweckiego 66. Kolekcja została zaprojektowana i wykonana przez uczniów pod kierunkiem nauczycieli zawodu branży modowej, a całość dopełni oprawa scenograficzna, choreografia i stylizacja przygotowana przez organizatorów. Tematem przewodnim tegorocznej prezentacji artystycznej w formie pokazu będzie „Szarm & Szyk”. Inspiracją jesiennej kolekcji był styl wiktoriański oraz szyk angielskiego gentelmana, w związku z tym przeważać będą kraciaste materiały w odcieniach brązu, bordo i szarości.
Wydarzenie modowe realizowane przez sosnowiecki CKZiU daje szansę uczniom prezentacji swoich pasji, pomysłów i umiejętności zawodowych przed szerokim gronem odbiorców, nie tylko z regionu, ale i kraju.
Pokaz jest wydarzeniem, które od wielu lat cieszy się uznaniem w środowisku oświatowym, branżowym, który już na stałe wpisał się w kalendarz ważnych imprez odbywających się na terenie miasta i regionu.

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .