Oferta pracy w UPC

upcMŁODSZY SPECJALISTA DS. WSPARCIA TECHNICZNEGO - UPC

Jeśli:
- potrafisz słuchać ludzi i mieć z nimi dobre relacje
- lubisz uczyć się nowych rzeczy
- potrafisz rozwiązywać problemy
- lubisz mieć wpływ na wysokość swojego wynagrodzenia
- masz dobrą dykcję
- praca zmianowa oraz w weekendy i święta nie stanowi dla Ciebie problemu

To znaczy, że szukamy właśnie kogoś takiego jak Ty!

UPC Polska jest liderem i dostawcą usług cyfrowych: telewizji, szerokopasmowego Internetu i telefonii, z których korzysta niemal 1,5 mln klientów w całej Polsce. Jesteśmy częścią grupy Liberty Global, razem z takimi markami jak Virgin Media, Unitymedia czy Ziggo. Tworzymy chwile, które wywołują uśmiech, łzy wzruszenia i inspirujemy do działania. Dzięki technologii i infrastrukturze, a także treściom, które dostarczamy, sprawiamy, że życie naszych klientów staje się lepsze. Kontakt z bliskimi, dostęp do informacji czy rozwój biznesu są z nami jeszcze prostsze, przynosząc radość z każdej chwili!

U nas:

- nie musisz mieć doświadczenia, dla nas liczy się Twój entuzjazm i zaangażowanie

- nauczymy Cię wszystkiego, co potrzebne podczas 1,5 miesięcznego szkolenia wdrażającego, w trakcie którego otrzymasz wynagrodzenie wynikające z umowy o pracę

- zawsze możesz skorzystać z przygotowanych skryptów, a także Twój przełożony oraz koledzy i koleżanki chętnie Ci pomogą

- możesz łączyć obowiązki zawodowe z nauką – możliwość pracy w godzinach popołudniowych lub tylko w weekendy i święta

- masz wpływ na swój grafik, który układamy z uwzględnieniem Twoich propozycji

Twoje zadania:

- telefoniczna obsługa Klientów (telefony przychodzące) w zakresie telewizji cyfrowej, Internetu, telefonu (helpdesk techniczny)

- doradztwo i sprzedaż usług UPC podczas rozmów z Klientami

Otrzymasz:

- umowę o pracę zawartą bezpośrednio z UPC – sam wybierasz wysokość etatu (½, ¾ lub 1)

- możliwość rozwoju osobistego poprzez szkolenia prowadzone przez profesjonalnych trenerów - jesteśmy kuźnią talentów, a nasi pracownicy często kontynuują karierę w innych działach firmy

- wynagrodzenie złożone z podstawy, prowizji za sprzedaż oraz premii zależnej od Twojego zaangażowania w jakość obsługi Klientów

- dodatek do wynagrodzenia za obsługę Klientów anglojęzycznych

- możliwość pracy zdalnej z domu

- atrakcyjny pakiet benefitów:

  • prywatna opieka medyczna – pakiet z dostępem do szerokiego wachlarza specjalistów
  • system kafeteryjny mybenefit (w tym m.in. karta Multisport, bilety do kina, bony do sklepów, wycieczki)
  • pakiet trzech usług UPC
  • ubezpieczenie NNW
  • możliwość wykupienia na dobrych warunkach ubezpieczenia na życie

- spotkania z nadawcami i możliwość otrzymania fajnych gadżetów w ramach programów motywacyjnych

- aromatyczną kawę i herbatę bez ograniczeń, którą wypijesz w wyjątkowym towarzystwie