Jasełka 2018

Zgodnie ze szkolną tradycją ostatnie przedświąteczne dni przebiegały w rodzinnej atmosferze. Piątek rozpoczęły wigilie klasowe, a zakończyła inscenizacja Jasełek zaprezentowana przez szkolne Koło teatralno-kabaretowe pod kierownictwem pana Piotra Strugały.

Każdego roku młodzież współpracująca z Kołem zaskakuje coraz to inną, ciekawszą interpretacją wydarzeń związanych z narodzinami Jezusa Chrystusa. Tak było i tym razem. Podążając za św. Józefem można było śledzić chwile narodzenia Pańskiego. Niełatwa to była droga, pełna przeciwności losu i wyzwań.

Występ młodych aktorów z klasy II Technikum został nagrodzony gromkimi brawami. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że autorami tegorocznego scenariusza i scenografii byli sami uczniowie. Brawo dla nich!!!

Na zakończenie szkolnego spotkania zabrali głos dyrektor CKZiU pani Elżbieta Czernik oraz wicedyrektorzy, którzy złożyli wszystkim zgromadzonym serdeczne życzenia zdrowych i spokojnych Świąt, przeżytych w rodzinnej atmosferze oraz szczęścia i powodzenia w Nowym Roku 2019.


© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .