Zastępstwa Technikum nr 3

Poniedziałek 11.12.2017

Zastępstwa za A. Kotuchę poniedziałek 11.12.2017

Nr

Godz

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot

Sala

1

8:00- 8:45

3Gk j.polski 26

Młodzież  przychodzi na 2 lekcję

2

8:50- 9:35

1GKC j.polski 26

M. Zając

edb  (P)

26

3

9:45-10:30

1GH kultura 26

J. Wojciechowska

j. angielski  (P)

26

4

10:40-11:25

3Gk j.polski 26

D. Mączka

tech. gastronomiczna  (P)

26

Zastępstwa za A. Dziedzic poniedziałek 11.12.2017

Nr

Godz

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot

Sala

2

8:50- 9:35

3GHT-2/2 prac info ho 10

A.Zapora

Inne zajęcia

5

3

9:45-10:30

3GHT-2/2 prac info ho 10

I.Szwajca

pods. dzał. gosp h  (opieka)

10

4

10:40-11:25

1GH-2/2 informatyka 10

J. Wojciechowska

J angielski całość

10

5

11:45-12:30

2GKC-2/2 informatyka 10

D. Paszczela

Pro. Gastr.

10

6

12:40-13:25

1GKC-1/2 informatyka 10

J. Wojciechowska

J. angielski całość

10

7

13:30-14:15

1GTŻ-1/2 pr obs info 10

J. Wojciechowska

j. ang.  (P)

4

Zastępstwa za B. Helman poniedziałek 11.12.2017

Nr

Godz

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot

Sala

7

13:30-14:15

1GTŻ-2/2 j.angielski 3

J. Wojciechowska

j. ang.  (całość)

4

8

14:20-15:05

4GH j.angielski 3

J. Jurkowska

Techniki pracy  (P)

3

9

15:10-15:55

3GOa jaz gas 3

Młodzież zwolniona do domu

Zastępstwa za A. Galicką poniedziałek 11.12.2017

Nr

Godz

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot

Sala

2

8:50- 9:35

4GKŻ r_angielski 7

E. Szumełda -Zub

u. historia i społ.

7

4

10:40-11:25

4GKŻ j.angielski 4

A.Walc

Matematyka  (opieka)

4

5

11:45-12:30

3GKŻ r_angielski 4

E. Dela

Chemia r  (łączenie)

6

6

12:40-13:25

4GKŻ r_angielski 8

B.Sacharczuk

w-f  z lekcji 8

S1

7

13:30-14:15

4GKŻ j.angielski 8

B.Sacharczuk

w-f   z lekcji  9

S1

Zastępstwa za M. Badurę poniedziałek 11.12.2017

Nr

Godz.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot

Sala

1

8:00- 8:45

2GHT-2/2 mark hot 4

Młodzież przychodzi na 2 lekcję

2

8:50- 9:35

2GHT-1/2 pdgt 5

A.Zapora

Inne zajęcia (połączenie klas)

5

3

9:45-10:30

1GTŻ-1/2 pdgt 7

Ż. Wiktorska

j. niemiecki (łączenie)

7

Wtorek 12.12.2017

Zastępstwa za  M. Badurę wtorek 12.12.2017

Nr

Godz

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot

Sala

1

8:00- 8:45

2GHT-1/2 pdgt

Ż. Burczak

Pdgt  (P)

9a

3

9:45-10:30

1GH dział recep

A.Dziedzic

Informatyka (łączenie)

10

4

10:40-11:25

2GHT-2/2 dział recep

J. Wojciechowska

j. zaw. z lekcji 8 w czwartek

9a

Środa 13.12.2017

Zastępstwa za M. Badurę środa 13.12.2017

Nr

Godz

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot

sala 

1

8:00- 8:45

2GKŻ-1/2 dz gosp 6

Ż. Burczak

dział. gosp. (P)

6

2

8:50- 9:35

3GC pdg 12

Ż. Burczak

pdg. (P)

12

3

9:45-10:30

3GC pdg 12

Ż. Burczak

pdg. (P)

12

4

10:40-11:25

3GHT-2/2 mark hot 10

Ż. Burczak

mark. hot

10

5

11:45-12:30

3GHT-1/2 mut 36

I. Szwajca

mark. usł.t.  (P)

36

6

12:40-13:25

3GHT-2/2 pod d gosp h PI

I.Szwajca

podst dział. gosp.h  (P)

PI

7

13:30-14:15

3GHT-2/2 dział recep 4

I.Szwajca

dział. recep. (P)

4

8

14:20-15:05

2GHT-2/2 mark hot 4

I.Szwajca

mark. hot.  (P)

4

Czwartek 14.12.2017 

Zastępstwa za M. Badurę czwartek  14.12.2017

Nr

Godz.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot

sala 

1

8:00- 8:45

3GHT-2/2 dział recep 4

Młodzież przychodzi na 2 lekcję

2

8:50- 9:35

3GHT-2/2 pod d gosp h 9a

Ż. Burczak

pod dział. gosp. (P)

9a

3

9:45-10:30

3GHT-2/2 pod d gosp h 9a

Ż. Burczaak

pod dział. gosp.  (opieka)

9a

4

10:40-11:25

2GKC-1/2 pdg P

Ż. Burczak

Pdg   (opieka)

11

Zastępstwa za M. Raczyńską czwartek  14.12.2017

Nr

Godz

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot

sala 

3

9:45-10:30

4GH j.polski 4

A. Paruzel

j. polski (opieka)

4

4

10:40-11:25

4GH j.polski 26

Ż. Wiktorska

J. niemiecki  (P)

26

5

11:45-12:30

3GKŻ j.polski 26

A.Paruzel

j. polski  (opieka)

11

6

12:40-13:25

3GHT j.polski 26

T. Wasyliszyn

r. geografia (łączenie)

3

Piątek 15.12.2017

Zastępstwa za M. Badurę piątek 15.12.2017

Nr

Godz.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot

sala 

2

8:50- 9:35

3GOa dz gosp 3

Ż. Burczak

Dział. gosp.  (P)

3

3

9:45-10:30

3GOa dz gosp 8

M. Raczyńska

j. polski  (łączenie)

26

5

11:45-12:30

1GH org hot 11

J. Jurkowska

Org. hot.  (P)

11

6

12:40-13:25

2GHT-2/2 dział recep 10

J. Jurkowska

Dział. recep.  (P)

10

7

13:30-14:15

2GKŻ-1/2 dz gosp PI

Ż. Burczak

Dział. gosp.  (P)

PI

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .